Camelbak Bukłak na wodę z Pokrowcem Molle Kombat UK Oval 1,5l - Olive
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Camelbak Bukłak na wodę z Pokrowcem Kombat UK Molle 1,5l Olive
Oryginalny produkt brytyjskiej marki KOMBAT® TACTICAL z Norfolk. Firma KOMBAT® LTD to ponad dwudziestoletnia historia produkcji w branży militarnej, znana z innowacyjności, bezkompromisowej jakości oraz praktyczności na najwyższym poziomie, zawsze z zachowaniem pełnej specyfikacji militarnej.
Prezentujemy system hydracyjny w pokrowcu, przystosowany do mocowania na kamizelce taktycznej, plecaku lub bezpośrednio na pasie. Jest to sprawdzony model przeznaczony do intensywnego użytkowania, zapewniający stały i łatwy dostęp do wody podczas marszu, patroli, taktyki lub innych absorbujących i męczących zajęć, gdy trzeba często uzupełniać płyny. Polecany miłośnikom sportów ekstremalnych i każdemu, kto spędza aktywnie czas.
Bukłak ANTIMICROBIAL™ WATER BLADER:
Bukłak o pojemności 1,5 litra to nowoczesny model wykorzystujący sprawdzone rozwiązania i najnowsze materiały. Technologia ANTIMICROBIAL™ zabezpiecza przed rozwojem ponad 600 rodzajów bakterii i skażeniem mikrobiologicznym, utrzymując bukłak w czystości i chroniąc przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Specjalne tworzywo jest odporne na temperatury w zakresie od -20°C do +50°C. Duży wlew gwarantuje łatwe napełnianie wodą, mycie i suszenie, a także umożliwia umieszczenie w bukłaku kostek lodu. Odkręcany korek z trwałą silikonową uszczelką wyposażony jest w element zabezpieczający przed jego zgubieniem. Bukłak posiada uchwyt do bezpośredniego montażu w plecakach oraz jest półprzezroczysty, co pozwala na kontrolowanie dokładnej ilości wody za pomocą miarki. Możliwe jest czyszczenie bukłaku z detergentami.
Rurka z Ustnikiem:
Rurka o długości 100 cm i dużej średnicy zapewnia dobry przepływ wody, a grube ścianki zapobiegają jej ściskaniu. Wąż został osłonięty rękawem neoprenowym, który przeciwdziała nagrzewaniu lub zamarzaniu wody w rurce. Możliwe jest odkręcenie rurki od bukłaku do mycia i suszenia. Zestaw zawiera sprawdzony ustnik typu Soft z gryzakiem i wygodnym zaworkiem On-Off. Kranik jest łatwy i szybki w obsłudze – wystarczy pociągnąć ustnik. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci gumowego ustnika sprawia, że woda wypływa po jego ściśnięciu (smoczek).
Pokrowiec Modularny:
Pokrowiec transportowy z systemem modularnym MOLLE / PALS pozwala na noszenie bukłaka na kamizelkach, plecakach i innym wyposażeniu. Usztywniane taśmy nie tylko ułatwiają przekładanie przez pętle PALS, ale także umożliwiają założenie pokrowca na zwykłym pasie. Trzy rzędy PALSów od frontu pozwalają na zamocowanie dodatkowych kieszeni czy ładownic. Cztery przelotki zapinane na rzep wokół krawędzi pokrowca służą do organizacji węża na czas magazynowania lub noszenia, gdy jest za długi. U dołu pokrowca został nabity nit-dren do odprowadzania wody z jego wnętrza, przydatny w wypadku przebicia bukłaka lub rozlania wody podczas napełniania. Wygodny uchwyt od góry służy do transportu / zawieszenia. Pokrowiec uszyty jest z mocnego i wodoodpornego materiału 600D Tac-Poly (100% poliester). Izolacja termiczna z pianki zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu lub zamarzaniu wody oraz chroni bukłak przed uszkodzeniem. Wnętrze obszyte aksamitnym materiałem chroni piankę i ułatwia wkładanie bukłaka.
Cechy Produktu:
✅ Produkt brytyjskiej marki KOMBAT® TACTICAL
✅ System hydracyjny: bukłak + pokrowiec modularny
✅ Specyfikacja militarna
✅ Waga całkowita: ok. 390 g
✅ Kolor: OLIVE
Bukłak ANTIMICROBIAL™ WATER BLADER:
✅ Pojemność: 1,5 litra
✅ Uniwersalny, pasuje do plecaków
✅ Technologia ANTIMICROBIAL™ – przeciwdziała rozwojowi 600 rodzajów bakterii
✅ Zakres temperatur: -20°C do +50°C
✅ Duży, szczelny wlew – łatwe napełnianie, mycie i suszenie
✅ Korek z zabezpieczeniem przed zgubieniem
✅ Uchwyt do montażu w plecakach
✅ Elastyczne, wytrzymałe tworzywo
✅ Półprzezroczysty, z miarką
✅ Możliwość czyszczenia detergentami
Rurka:
✅ Długość: 100 cm
✅ Termoizolacyjny rękaw z neoprenu
✅ Wygodny kranik On-Off
✅ Ustnik typu Soft z gryzakiem – gumowy ustnik
Pokrowiec Modularny:
✅ Materiał: 600D Tac-Poly (100% poliester)
✅ Izolacja termiczna – pianka usztywniająca
✅ Aksamitna podszewka
✅ System modularny MOLLE / PALS (panel modularny od frontu)
✅ 4 uchwyty do organizacji rurki
✅ Górne ucho transportowe / do zawieszania
✅ Nit-dren do odprowadzania wody
✅ Wymiary: ok. 29 x 21 cm

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.