RABAT 10% NA NIEPRZECENIONY ASORTYMENT, Kod w koszyku: ALL10

ARMYTEK WIZARD C2 PRO MAX White, Profesjonalna Latarka Czołowa - OLIVE (Limitowana Edycja)

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 h
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 498,00 zł 498.00
ilość szt.
Zyskujesz 498 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Armytek® Optoelectronics to wyspecjalizowana firma z Ontario w Kanadzie. Latarki Armytek® to potężna moc, rozwinięta technologia, funkcjonalność oraz trwałość niespotykana u innych producentów. Zespół badawczo-projektowy firmy Armytek® składa się z naukowców i inżynierów zajmujących się przemysłem wojskowym oraz kosmicznym. Latarki Armytek® budowane są na najlepszych, najnowocześniejszych i wyselekcjonowanych podzespołach produkowanych w Japonii i USA. Użyte materiały i technologie są poddawane brutalnym testom na uszkodzenia mechaniczne, topienie i ekstremalne temperatury. Wszystko to by spełnić surowe wymagania profesjonalistów z oddziałów specjalnych, nurków, ratowników, strażaków i speleologów. Właśnie dlatego wszystkie latarki Armytek® objęte są aż 10-cio letnią, pełną gwar.! Zapomnij o wszystkim, co już wiesz o latarkach, Armytek® to zupełnie nowa jakość. "THE MOST TECHNICALLY ADVANCED FLASHLIGHT IN THE WORLD".

Limitowana wersja latarki w kolorze Olive. Zarówno anoda na aluminium jak i uprząż na głowę w kolorze maskującym. Bezel reflektora i przycisku oraz klips zostały poddane procesowi czernienia chemicznego - oksydowane. W komplecie znajduje się kabura na pas.

Wizard C2 PRO MAX to ekstremalnie mocja wersja latarki Wizard C2 PRO. Latarka Wizard C2 PRO MAX została wzbogacona w szereg nowych komponentów. Latarka posiada wydajniejszą diodę CREE XHP70.2, która podnosi moc latarki do imponujących 4000lm (zamiast 2330lm). Nowa optyka z soczewką rozpraszającą TIR daje zasięg światła do 114m. Poszerzony został kąt świecenia od 110° (strumień) do 150° (poświata). Do zasilenia mocniejszej diody z zachowaniem długiego czasu pracy potrzebne było zastosowanie większego akumulatora typu 21700 o pojemności 5000mAh / 18,0 Wh / 15A, maksymalny czas pracy latarki to 64 dni. Akumulatory 21700 stają się nowym standardem zasilania nowoczesnych urządzeń, które potrzebują dużo energii, ich produkcja jest coraz większa ponieważ są szeroko stosowane w ogniwach pojazdów elektrycznych. Producent przewidział również możliwość użycia standardowych akumulatorów 18650 i dołączył adapter do tych baterii. Wraz ze zmianą akumulatora zmianie uległa też obudowa, a konkretnie tubus (chwyt) pełniący rolę pojemnika na baterię. Pomimo niewielkiej zmiany gabarytów i masy latarki jest ona nadal bardzo wygodna w użyciu, również w formie czołówki.

Latarka Wizard C2 PRO MAX to latarka EDC stworzona dla wymagających użytkowników, sprawdza się w najcięższych warunkach, również pracy w przemyśle lub na budowie. Odporna na działanie wody do głębokości 10m i upadki z wysokości 10m. Latarka działa w zakresie temperatur od -25°C do +40°C. Wizard C2 MAX to bardzo praktyczny model, może być używana jako czołówka, latarka ręczna, warsztatowa lub rowerowa. Kątowa budowa gwarantuje nieograniczone możliwości zastosowań. Zaawansowana elektronika stabilizuje moc i temperaturę latarki, 10 funkcji świecenia oraz dodatkowe możliwości. Kolorowa dioda pod przyciskiem w czytelny sposób komunikuje się z użytkownikiem informując go o funkcjach, stanie baterii i temperaturze układu.

Bogaty zestaw wyposażony w Akumulator 21700 5000mAh, szybką ładowarkę USB, uprząż na głowę i kaburę na pas. W komplecie znajduje się również akcesoryjny klips do pasa i odzieży w kolorze czarnym oraz zestaw zapasowych O-ringów. Latarka jest zapakowana w estetyczne pudełko.

Źródło światła stanowi amerykańska dioda XHP70.2 WHITE o mocy 4000 lumenów. Barwa światła 5500K (neutralna biała) bardzo dobrze odwzorowuje kolory. Bardzo silny snop światła daje zasięg skuteczny do 114m. Odbłyśnik z polerowanego na lustro aluminium, odbija i ukierunkowuje emitowaną wiązkę. Odbłyśnik umieszczony pod kątem prostym do obudowy latarki. Soczewka TIR skupia światło zwiększając zasięg. Zintegrowany dyfuzor optymalizuje, rozprasza i wygładza wiązkę oświetlając bliską oraz daleką okolicę bez "efektu tunelu". Poświata jest tak silna, że oświetla całe pomieszczenia i drogi. Osłona soczewki wykonana z hartowanego szkła, odpornego na zarysowania i stłuczenie, wykończonego zieloną powłoką antyrefleksyjną.

Latarka jest zasilana wysokiej klasy akumulatorem Li-Ion 21700 o ogromnej pojemności 5000mAh / 18,0 Wh. Ogniwo pozbawione PCB, dzięki czemu może pracować pod dużym obciążeniem 15A. Latarka nie wymaga PCB ponieważ sama posiada rozwinięte zabezpieczenia. Nowy standard ogniw z płaskimi biegunami. Zabezpieczenie przeciwwybuchowe i samodzielny systemem ograniczenia temperatury, zamontowane w ogniwie. Kompaktowa ładowarka magnetyczna ze złączem USB, umożliwia ładowanie pod komputerem, powerbankiem, ładowarką smartfona lub samochodową. Szybka ładowarka posiada wbudowane diody informujące o stanie ładowania lub złym podłączeniu do gniazda latarki. Pełne ładowanie trwa ok. 5h 20 min. W razie potrzeby akumulator może zostać zastąpiony ogniwem 18650 za pomocą adaptera dołączonego przez producenta.

Elektronika bazująca na mikroprocesorowych układach scalonych - rozwinięta funkcjonalność. Latarka posiada 10 funkcji świecenia: Turbo2 4000lm, Turbo1 1300lm, Main3 450lm, Main2 150lm, Main1 45lm, Firefly2 7lm, Firefly1 0,4lm, Strobe3 10Hz 4000lm, Strobe2 1Hz 4000lm, Strobe1 1Hz 150lm. Szybkie błyski (Strobo) służą do dezorientacji napastnika lub sygnalizowania sytuacji awaryjnej. Opcja inteligentnego włączania latarki w sześciu trybach: płynnego przejścia, zapamiętanej mocy (memorized), trybie niskiej mocy (Firefly), w trybie zwykłym (Main), trybie mocnym (Turbo) oraz trybie uproszczonym i zaawansowanym. Przełączanie funkcji jest szybkie, proste i intuicyjne, a odbywa się za pomocą gumowanego przycisku umieszczonego instynktownie pod palcem na głowicy. W zaawansowanym trybie sterowania: jedno kliknięcie przywołuje ostatnią wybraną funkcję, dwa kliknięcia uruchamiają latarkę w trybie Main, trzykrotne kliknięcie w trybie Turbo, a czterokrotne w Strobo. Przełączenie mocy w wybranym trybie następuje poprzez przytrzymanie przycisku np. Main1-2-3, Turbo1-2 (w pętli). Płynna regulacja mocy poprzez przytrzymanie przycisku i puszczenia go w odpowiednim trybie - od Firefly1 do Turbo1. W uproszczonym trybie sterowania funkcje są wywoływane cykliczne, kolejne kliknięcie na włączone latarce przywołuje tryb najmocniejszy. W uproszczonym trybie niedostępna jest funkcja Strobo.

Inteligentne systemy czuwają nad stabilizacją siły światła, poborem prądu, przekroczeniem dopuszczalnej temperatury, krytycznym wyładowaniem i uszkodzeniem ogniwa. Pod włącznikiem umieszczono wielokolorową diodę sygnalizującą stan latarki. Kolor, częstotliwość oraz ilość błyśnięć informuje o stanie baterii, temperaturze układu i przełączaniu pomiędzy funkcjami. LOW BATTERY LEVEL INDICATOR - dioda pod przyciskiem informuje o stanie baterii. Kolor zielony informuje o naładowaniu 100-75%, żółty poniżej 75%, pomarańczowy poniżej 25% i czerwony poniżej 10%. Funkcja wskazania stanu baterii zużywa bardzo mało energii. Funkcja ta szczególnie przydatna podczas przechowywania latarki w gotowości do użycia oraz ułatwia jej odnalezienie w ciemnościach. Istnieje możliwość wyłączenia funkcji wskazania stanu baterii. HIGH TEMPERATURE LEVEL INDICATOR - kiedy temperatura latarki przekroczy poziom ostrzegawczy wskaźnik LED miga z większą częstotliwością. Przy poziomie krytycznym zmienia się częstotliwość i kolor światła wskaźnika. CONSTANT LIGHT - program odpowiadający za ciągłość mocy świecenia, wykorzystuje maksymalne możliwości baterii oraz diody dzięki technologi Overboost. Chroni baterię przed krytycznym przegrzaniem i spadkiem napięcia. DIGITAL LIGHT STABILIZATION & SAFE SOFT-START SYSTEM - monitoruje woltaż, włącza latarkę na dopuszczalnym poziomie świecenia i stopniową ją obniża kiedy napięcie akumulatora drastycznie spada. Przedłuża to czas działania latarki na baterii przy użyciu całej dostępnej energii, wydłuża również żywotność akumulatora. ACTIVE TEMPERATURE CONTROL - latarka posiada zewnętrzny radiator, jednak przy dużej mocy trybu Turbo może się przegrzewać powyżej temperatury 58°C, system stopniowo obniża jasność do przestudzenia.

Korpus latarki z japońskiego, wysokogatunkowego aluminium lotniczego. Głowica, tubus i tail cap wykonane w technologi CNC z jednego kawałka aluminium. Monolityczna budowa zapewnia największą wytrzymałość. Konstrukcja została poddawana wymagającym testom na miażdżenie, upadki, mrożenie, przegrzanie i topienie. Odporna na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Latarka jest całkowicie odporna na penetrację kurzu i ciał stałych w najwyższym standardzie IP68, wodoodporna w zanurzeniu do 10m na 2h (nadaje się do nurkowania). Latarka jest odporna na upadki z wysokości 10m. Wyprofilowanie obudowy gwarantuje pewny chwyt, nawet w grubych rękawicach i wzmacnia jej wytrzymałość mechaniczną. Koronka wykonana z twardej stali nierdzewnej poddanej procesowi czernienia. Matowa powłoka anodyzowana zabezpieczona przed trwałymi zarysowaniami (anti-scratch), twarda anodyzacja III stopnia 400 HV (z zewnątrz i w środku). Odczepiany klips do pasa wykonany ze stali sprężynowej - czerniony. Płaski koniec rękojeści umożliwia na pionowe postawienie latarki funkcja "reflektora", możliwe jest również położenie latarki płasko, funkcja "świeczki". Jedyny odkręcany element to tailcap, który łączony jest z korpusem za pomocą grubego gwintu kwadratowego - odpornego na uszkodzenia. Dwa gumowe O-ringi zabezpieczają wnętrze przed penetracją wody (w komplecie zapasowe uszczelki). Gwint i uszczelki fabrycznie pokryte smarem Nyogel.

Zestaw akcesoriów do mocowania latarki pozwala korzystać z niej bez użycia rąk. Latarka może być założona na głowie, ciele, plecakach, odzieży, kierownicy roweru lub kaskach. Silny magnez neodymowy umieszczony w podstawie rękojeści daje opcję mocowania latarki na przedmiotach metalowych, także zaokrąglonych. Uniwersalny uchwyt z tworzywa POM zaczepia się w prowadnicach na korpusie latarki, szybkość oraz prostota wpięcia i wpięcia. Gruby O-Ring stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed wypadnięciem podczas uderzenia latarką. Uchwyt POM przystosowany do mocowania z paskami na głowę, taśmami szelek plecaków i systemem modularnym MOLLE/PALS, lub różnych przedmiotów za pomocą opasek do kabli. Uchwyt umożliwia na szybką zmianę kąta nachylenia latarki. Wygodne paski na głowę wykonane z elastycznej taśmy tekstylnej nie ciągnącej włosów. Pasek okalający razem z pasem nagłownym gwarantują stabilne trzymanie latarki podczas aktywności fizycznej lub na kaskach. Zdejmowany klips do pasa ze stali sprężynowej, również umożliwia korzystanie z latarki bez użycia rąk, pozwala zamocować ją na odzieży, oporządzeniu lub rożnych przedmiotach.

Pokrowiec-kabura do noszenia na pasie lub oporządzeniu. Pokrowiec wykonany z taśmy nylonowej i miękkiej pianki od wewnątrz, klapa zamykana na rzep Velcro. Boczne gumy ściągające chronią latarkę przed wypadnięciem przy otwartej klapie (latarka w gotowości). Szeroka szlufka na pas wszyta na stałe. Ucho D-Ring umożliwia zawieszenie pokrowca na smyczy.

 

oryginalny produkt kanadyjskiej firmy ARMYTEK®

WIZARD C2 PRO MAX MAGNET USB

profesjonalna latarka kątowa, ręczna / czołówka

LIMITOWANA EDYCJA W KOLORZE OLIVE

10-CIO LETNIA PEŁNA GWAR.

najnowsze technologie, najwyższa jakość

wodoodporność IP68 (10m), odporność na upadki z 10m

zakres temperatur pracy -25°C do +40°C

ultra jasna, amerykańska dioda CREE XHP70.2 WHITE o mocy 4000 lumenów

temperatura światła 5500K – neutralna biała

zasięg skuteczny światła do 114m

maksymalny czas świecenia do 64 dni

odbłyśnik z polerowanego aluminium

zaawansowana soczewka TIR z dyfuzorem 110°/ 150°

miękka, rozproszona wiązka, bez efektu tunelu

szkło hartowane z zielonym antyrefleksem

 

mikroprocesorowe układy scalone: 10 funkcji świecenia

tryby świecenia: Firefly, Main, Turbo, Strobo, Memorized

tryb uproszczonego i zaawansowanego sterowania

łatwe przełączanie pomiędzy funkcjami

wygodny, gumowy przycisk pod kciukiem - powiększony

systemy stabilizacji światła, temperatury i prądu ogniwa

wielokolorowa dioda informująca o stanie latarki pod przyciskiem

łatwy i czytelny system komunikacji latarki z użytkownikiem

informacje o stanie naładowania baterii i temperaturze latarki

czujnik fizycznej temperatury układu, automatyczne studzenie powyżej 58°C

zasilanie: akumulator Li-Ion 21700 o pojemności 5000mAh / 18,0 Wh / 15A

zabezp. przeciwwybuchowe i systemem ograniczenia temperatury

szybka ładowarka magnetyczna USB z diodami sygnalizującymi

czas pełnego ładowania ok. 5h 20min

japońskie aluminium lotnicze, monolityczny korpus CNC

twarda anodyzacja III stopnia 400 HV, anti scratch

nierdzewna koronka ze stali - czerniona

solidny gwint kwadratowy

płaski koniec rękojeści, funkcja reflektora i świeczki

wygodne paski na głowę

możliwość mocowania na głowie, ciele i przedmiotach

opcja montażu na kierownicy, kasku, drzewach, itd.

uchwyt kompatybilny z plecakami i systemem modularnym MOLLE/PALS

łatwa zmiana kąta świecenia w uchwycie

silny magnes neodymowy w rękojeści

zdejmowany klips do pasa i odzieży - czerniony

długość: 121,5mm

średnica: 34,4 mm

waga: 79 g / 149 g z akumulatorem

 

funkcje świecenia (czas pracy):

Turbo2 4000 lm (3h 15m) 900 lm po 50 sekundach

Turbo1 1300 lm (3h 20m) 900 lm po 12 mintach

Main3 450 lm (7h)

Main2 150 lm (21h)

Main1 45 lm (64h)

Firefly2 7 lm (10 dni)

Firefly1 0,6lm (64 dni)

Strobe3 4000 lm / 10Hz (6h 50 min) 900 lm po 2 min

Strobe2 4000 lm / 1 Hz (14h) 900 lm po 10 min

Strobe1 150 lm / 1Hz (90h)

 

w zestawie:

latarka WIZARD C2 PRO MAX

akumulator Li-Ion 21700, 5000mAh / 18,0 Wh / 15A

adapter do Akumulatorów 18650

ładowarka magnetyczna USB

kabura na pas

paski na głowę

klips do pasa i odzieży

zapasowe uszczelki 2 szt.

instrukcja (PL)

pudełko

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium